Noordhollands Dagblad

Inloggen bij Tour de Kans

Reclame

Wedstrijdprogramma en uitslagen

Uitslag eindklassement
1 Christopher Froome 110 ( 586 )
2 Nairo Quintana 95 ( 342 )
3 Alejandro Valverde 65 ( 301 )
Volledige uitslag eindklassement

Countdown

De Tour de France van 2015 is afgelopen. We zien je bij de volgende Tour graag terug.

Top 5 ploegleiders

1   Arthur Aalsmeer 2030  
2   Johan Mühren Volendam 1961  
3   Rian van Beelen Katwijk 1957  
4   Mark van Riel Alkmaar 1950  
5   Staffmeister K Almere 1945  

Klassement

algemeen klassement RSS Toevoegen aan Google Toevoegen aan webpagina
Positie Ploegleidernaam Ploeg Woonplaats Totaal  
1 - Arthur Le maillot jaune Aalsmeer 2030 
2 +6 Johan Mühren Café del Mar Volendam 1961 
3 +15 Rian van Beelen Dynamo Ritalin Katwijk 1957 
4 -1 Mark van Riel Cycling Team Ye... Alkmaar 1950 
5 -3 Staffmeister K Platinum Boys Almere 1945 
6 -2 Michel Hageman Toereloer Alkmaar 1933 
7 +3 Tom Schouten Team Oosterblokker Oosterblokker 1927 
8 -3 Derk van Stokkum The Masters Amsterdam 1922 
9 +4 Mike Smit het derde wieltje DIRKSHORN 1922 
10 +11 Alex Numero Uno Naarden 1921 
11 +3 Dennis Willemse FC Global1 AMERSFOORT 1917 
12 +23 Hink Der Meister Amsterdam 1905 
13 -6 PIERRE Piet Pelle Hoogkarspel 1905 
14 +17 Edwin van Gent Yellow Again Leiden 1895 
15 +11 Maurice Meertens Lanterne Rouge Utrecht 1894 
16 +13 Alex Team Slowmotion Hoorn 1892 
17 +11 P Eleveld Hebakararo vijfhuizen 1892 
18 -7 jeep renners StijnRyan oostzaan 1889 
19 -7 Fleur de Ville Bloemen langs d... alkmaar 1889 
20 +17 Archie Team Inox wieringerwerf 1887 
21 +36 DK BouleDeKrente alkmaar 1885 
22 +10 Evaline Equipe de pain Alkmaar 1884 
23 +33 Wouter Hazenberg Aan het elastiek Den Bosch 1882 
24 +10 Wim DenG TdF Cyclin... Bennebroek 1882 
25 +23 Wester Wobbes Wobbes Cycling ... Noordwijk 1881 
26 +37 Sjors Blaauw George Blue Hoorn 1881 
27 +6 Siep Bergkoning Heerhugowaard 1879 
28 -13 Bas De ploeg 9 Uitgeest 1875 
29 +13 Rogier Smit Carrera"92 Heerhugowaard 1873 
30 +14 Ole De schilpadden Egmond aan den ... 1871 
31 -11 Erik-Jan Secondee Utrecht 1870 
32 -9 R Hightree Team Bolle Castricum 1868 
33 +19 Jelle Geerlings Ciro d'Italia Voorhout 1865 
34 -9 Joggert Les Bears Heerhugowaard 1864 
35 +71 Aap Incredible monkeys Krommenie 1862 
36 -9 Erik Smeets Team Gianni Motta Wassenaar 1860 
37 +49 Jan Bos Squadra Veloce Leek 1860 
38 +16 Remco Tervoort RemcoT Beverwijk 1858 
39 -33 Aad van Diepen Tourdewestwoud Westwoud 1858 
40 +10 Jalabert Sven Jens Hightree Castricum 1855 
41 +29 Frank van Rijn Amigs Colombianos Hoogwoud 1854 
42 +76 Rob 2.0 Wielerploeg 2.0 Zaandam 1854 
43 +24 Willem Kroner Dumoulin jaune Bussum 1852 
44 -4 Lars van Diepen Team Roompot Amsterdam 1851 
45 -28 Yo!!! Zeg ik niet groet 1850 
46 +28 JohdeD DopeXpress Zwaag 1850 
47 +67 Frank babbet De tigers Volendam 1848 
48 -39 dave stam de ventieltjes beverwijk 1848 
49 -13 Zultan Zulteam Zwaag 1847 
50 +77 Fons Schram Pan y agua Beverwijk 1843 


ploegleider zoeken
Ploegleider- of teamnaam Woonplaats